Aktualności

Szalony mecz i sześć goli w Siedlcach

06/06/2021

W meczu 37. kolejki nasza drużyna zremisowała 3:3 w Siedlcach z tamtejszą Pogonią. Żółto-biało-niebiescy pokazali charakter, ponieważ w trakcie drugiej połowy przegrywali już 0:3, ale strzelili rywalom trzy gole w ciągu 19 minut. Co ciekawe, było to drugie w tym sezonie starcie z siedlczanami zakończone takim wynikiem.

Pogoń Siedlce - Motor Lublin 3:3 (1:0)
Bramki: Kozłowski 10, Danielewicz 47, Sewerzyński 54 - Swędrowski 56, 65 (obie z rzutów karnych), Ropski 75

Pogoń: Klebaniuk - Kołoczek, Repka, Tadrowski (46 Brodziński), Miś (63 Olszewski), Danielewicz, Sewerzyński (80 Burkhardt), Baidoo, Kozłowski (80 Leszczuk), Przybecki, Górski

Motor: Kiełpin - M. Król, Grodzicki, Wawszczyk, Moskwik, Sobstyl (56 Duda), Swędrowski, Kumoch (66 Jagodziński), Wójcik, Ceglarz, Świderski (66 Ropski)

Żółte kartki: Tadrowski, Kołoczek, Danielewicz, Olszewski, Burkhardt - Ceglarz, Swędrowski, Duda

Sędziował: Paweł Kukla (Kraków)