Biznes

Oferta biznesowa Motoru Lublin

Razem do Ekstraklasy – taki mamy cel na najbliższe lata. W sezonie 2025 Arena Lublin ma gościć największe piłkarskie kluby Polski. Rozpoczęliśmy drogę na szczyt w całkowicie nowym wydaniu. Aby osiągnąć zamierzony cel, potrzebujemy wsparcia: kibiców, sponsorów, ale przede wszystkim fanów piłki nożnej.

Ponad 70 lat tradycji piłkarskiego Motoru Lublin to fundament, na którym będziemy budować nową piłkarską potęgę na mapie naszego kraju. Z nowym inwestorem w osobie Zbigniewa Jakubasa, nowymi pomysłami, nowymi ludźmi i wielkim entuzjazmem. Nawiązując do największych sukcesów piłkarskich Koziego Grodu, mając do dyspozycji najnowocześniejszy stadion we wschodniej Polsce i wsparcie tysięcy kibiców głodnych piłkarskich emocji, chcemy zrobić coś, czego Lublin jeszcze nie widział.

Cały czas rozwijamy się na polu organizacyjnym i sportowym. Jesteśmy w trakcie budowy największej akademii piłkarskiej w Polsce, gdzie będziemy szkolić najbardziej utalentowaną młodzież z całego regionu. 

Motor Lublin to marka znana w całym kraju, my mamy zamiar przywrócić jej blask. Patrząc z perspektywy biznesu – nasz klub to przede wszystkim doskonały partner. Motor to obecnie najbardziej popularny klub piłkarski w województwie lubelskim, dysponujący największym potencjałem kibicowskim i oferujący najnowocześniejsze rozwiązania marketingowe z zakresu reklamy, PR i social mediów. Dziś mówimy Państwu dzień dobry, ale liczymy, że wkrótce będzie nam dane nazywać się partnerami!

Zapraszamy do współpracy:

biznes@motorlublin.eu
Tel. 600 008 838

 

SPONSOR TYTULARNY

Sponsor główny


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Partnerzy główni Akademii


Partnerzy techniczni Akademii