Dla mediów

Przedstawicieli mediów zachęcamy do rejestracji w serwisie Accredito i subskrypcji naszego Biura Prasowego, które znajdą Państwo pod adresem:

https://accredito.com/motor-lublin-sa

Formularze akredytacyjne na poszczególne domowe mecze Motoru Lublin będą dostępne w systemie. Aby otrzymywać informacje prasowe, a także informacje o konferencjach organizowanych przez klub, należy zaznaczyć opcję otrzymywania powiadomień (subskrypcji) Biura Prasowego Motoru Lublin w Accredito.

Kontakt e-mail dla mediów: media@motorlublin.eu

Akredytacje

Aby złożyć wniosek o akredytacje na mecze Motoru Lublin organizowane na stadionie Arena Lublin, należy zarejestrować się w systemie Accredito i kliknąć w odpowiednie wydarzenie (mecz).

Wnioski o akredytacje jednorazowe na mecze Motoru w rozgrywkach ligowych oraz Pucharu Polski przyjmowane są do 24 godzin przed pierwszym gwizdkiem w danym spotkaniu. Po tym czasie system zgłoszeniowy zostaje automatycznie zamknięty. Decyzję o przyznaniu lub nieprzyznaniu akredytacji przesyłane będą drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu podczas rejestracji.

Wnioski o akredytacje stałe (ważne na mecze ligowe i Pucharu Polski) przyjmowane będą za pośrednictwem strony https://accredito.com/ w odrębnych terminach. Decyzję o przyznaniu lub nieprzyznaniu akredytacji przesyłane będą drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu podczas rejestracji.

Odbiór akredytacji jest możliwy zawsze na 60 minut przed rozpoczęciem meczu. Punkt odbioru akredytacji oraz kamizelek dla fotoreporterów znajduje się w pomieszczeniu wewnątrz stadionu, zlokalizowanym między bramą VIP a sektorem I. Punkt będzie czynny maksymalnie do 15 minut po rozpoczęciu każdego spotkania. Uprzejmie prosimy o noszenie identyfikatorów w widocznym miejscu przez cały pobyt na Arenie Lublin. Warto ponadto podkreślić, że fotoreporterzy muszą zakładać kamizelki wydane przez klub.

Strefa pracy mediów

Trybuna prasowa mieści się na trzecim piętrze zachodniej części stadionu. Znajduje się tam 50 miejsc z rozkładanymi pulpitami, 46 miejsc ze stałymi pulpitami oraz 34 miejsca bez pulpitów.

Sala konferencyjna znajduje się na pierwszym piętrze stadionu, między trybunami wschodnią a zachodnią, pod sektorem VIP. Konferencje prasowe są organizowane około kwadrans po końcowym gwizdku każdego meczu piłkarzy Motoru na Arenie Lublin.

Strefa Brzegu Boiska

Do Strefy Brzegu Boiska wchodzi się przez drzwi przy sektorze I1, prowadzące na murawę. Wejście do niej przysługuje tylko fotografom oraz przedstawicielom telewizji z ważną akredytacją i kamizelką wydaną przez klub. Zasady poruszania się fotoreporterów są następujące:

- przechodzenie koło linii ławek trenerskich możliwe jest tylko przed rozpoczęciem meczu. W przerwie oraz po zakończeniu spotkania droga przejścia prowadzi wzdłuż trybun E oraz F

- w trakcie spotkania fotoreporterzy mogą zajmować miejsca tylko za liniami końcowymi. Nie można zajmować miejsca wzdłuż linii bocznych

- w trakcie trwania meczu nie można zmieniać stron;

- fotoreporterzy nie mogą w żadnym wypadku i w żadnym momencie wkraczać na boisko - przed, w trakcie, ani po meczu

Parking

Parking oraz wejście dla mediów (prowadzące, m.in. do trybuny prasowej oraz sali konferencyjnej) są zaznaczone na poniższej mapce:

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii