Bilety

Bilety na poszczególne mecze można nabywać na stronie internetowej https://bilety.motorlublin.eu oraz stacjonarnie w oficjalnym Sklepie Motoru Lublin w Galerii Olimp.

CENNIK BILETÓW NA MECZE LIGOWE

CENNIK BILETÓW NA MECZ FORTUNA PUCHARU POLSKI Z PUSZCZĄ NIEPOŁOMICE 

CENNIK BILETÓW NA STREFĘ VIP

WAŻNE

Idąc na mecz przy wejściu na stadion, oprócz ważnego biletu, musisz posiadać swój dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość oraz dokument potwierdzający przyznanie ulgi (jeśli ulga przysługuje) – bez niego nie zostaniesz wpuszczony na stadion. Bilet możesz wydrukować lub okazać go w formie elektronicznej na swoim telefonie. 

Osoby, które nie posiadają numeru PESEL, bądź obcokrajowcy mogą kupić bilet tylko i wyłącznie w punktach stacjonarnych – w Sklepie Kibica w Galerii Olimp lub w kasach biletowych. 

Dzieci do 3. roku życia wchodzą za darmo na podstawie biletu rodzica/opiekuna i nie mają przypisanego miejsca na sektorze, tj. siedzą na kolanach rodziców. 

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Arena Lublin przystosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim – sektor I (podjazd, łazienki). Osoby posiadające znaczny stopień niepełnosprawności mogą skorzystać z bezpłatnego biletu na mecze Motoru Lublin rozgrywane na Arenie Lublin w rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 (z wyłączeniem sektora E3/F1/F2). Osoby posiadające umiarkowany oraz lekki stopień niepełnosprawności mogą skorzystać z biletu ulgowego. Bilety można odebrać po okazaniu orzeczenia w Oficjalnym Sklepie Motoru Lublin w Galerii Olimp lub w kasach biletowych na Arenie Lublin, w godzinach ich otwarcia w dniu meczowym lub dniach go poprzedzających. 

PARKING

Parking wokół Areny Lublin jest płatny. Opłacić go można w parkomacie. Bilet należy umieścić za przednią szybą pojazdu.

Cennik:

  • Pierwsza godzina - 2 zł
  • Druga godzina - 2,20 zł
  • Trzecia godzina - 2,60 zł
  • Każda kolejna godzina - 2 zł
  • Miesięczny abonament - 160 zł

KARTA KIBICA

Z przykrością informujemy, że z powodu awarii maszyny w naszym sklepie kibica, wyrabianie nowych kart kibica jest niedostępne. Będziemy Was informować o terminie wznowienia usługi.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Czy trzeba posiadać kartę, aby zakupić bilet na mecz/karnet na rundę?

Nie, karta nie jest wymagana przy zakupie biletów/karnetów na spotkania Motoru Lublin. Wejściówki można nabywać, podając jedynie przy zakupie imię, nazwisko oraz nr PESEL. W takim przypadku kupujący otrzymuje papierowy bilet/karnet.

Czym jest Karta Kibica Motoru Lublin?

Karta Kibica Motoru Lublin ma wielkość dowodu osobistego i jest plastikowym dokumentem, na którego awersie znajdują się dane posiadacza karty: imię, nazwisko oraz nr PESEL.

Kartę Kibica Motoru Lublin można obecnie wyrobić wyłącznie w Sklepie Kibica w Galerii Olimp. Sklep znajduje się w środkowej części "Olimpu" i jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-21:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

SPONSOR TYTULARNY

Sponsor główny


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Partnerzy główni Akademii


Partnerzy techniczni Akademii