Bilety

Sprzedaż biletów na poszczególne mecze jest prowadzona na stronie internetowej https://bilety.motorlublin.eu/ oraz w całodobowych Lombardach Amsterdam, znajdujących się na Placu Dworcowym 4 i na ul. Lwowskiej 6D w Lublinie. W dni powszednie wejściówki można kupować ponadto w Sklepiku Kibica na Arenie Lublin, czynnym w godzinach 16:00-19:00. Sklepik znajduje się obok Perła Sport Pubu. Ceny prezentują się następująco:

Bilet normalny – 20 zł

Bilet ulgowy – 15 zł

Bilet dla dzieci poniżej 13 lat i osób powyżej 70. roku życia - 5 zł

Bilet VIP - 135 zł (catering, napoje, wygodne miejsce siedzące na trybunach, miejsce parkingowe pod stadionem)

Punkt Obsługi Kibica

Przy okazji wszystkich meczów Motoru rozgrywanych na Arenie Lublin klub uruchamia Punkt Obsługi Kibica (POK), w którym to każdy kibic może uzyskać niezbędną pomoc. POK jest przy wejściu od strony Parku Ludowego, na wysokości parkingu C).

KARTA KIBICA

Karta Kibica Motoru Lublin pełni funkcję nośnika biletów i karnetów. Przy zakupie wejściówki na mecz, zarówno w sprzedaży stacjonarnej, czy też przez Internet, osoba posiadająca kartę nie otrzymuje papierowego biletu/karnetu, gdyż jest on automatycznie „wgrywany” na kartę. Przy wejściu na stadion kibic wkłada kartę do czytnika kodów kreskowych na kołowrotach wejściowych (tak jak papierową wejściówkę).

Odpowiedzi:

Czy trzeba posiadać kartę, aby zakupić bilet na mecz/karnet na rundę?

Nie, karta nie jest wymagana przy zakupie biletów/karnetów na spotkania Motoru Lublin. Wejściówki można nabywać, podając jedynie przy zakupie imię, nazwisko oraz nr PESEL. W takim przypadku kupujący otrzymuje papierowy bilet/karnet.

Czym jest Karta Kibica Motoru Lublin?

Karta Kibica Motoru Lublin ma wielkość dowodu osobistego i jest plastikowym dokumentem, na którego awersie znajdują się dane posiadacza karty: imię, nazwisko oraz nr PESEL.

 

Zasady bezpieczeństwa na stadionie

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii