Kontakt

Motor Lublin S.A.

ul. Stadionowa 1,
20-405 Lublin

Dane rejestrowe

nip: 712-321-35-18
regon: 060640589
krs: 0000359854

Numer konta

(Santander Bank Polska):
89 1090 2688 0000 0001 2065 1298

Sekretariat klubu Motor Lublin S.A.

tel.:  519 519 275  ( telefon czynny w dni robocze w godz. 9:00-16:00 )

e-mail: sekretariat@motorlublin.eu

Akademia Piłkarska Motor Lublin grupy młodzieżowe

tel.:  666 644 356

e-mail: akademia@motorlublin.eu

Finanse

e-mail: finanse@motorlublin.eu

Karol Kurzępa (rzecznik prasowy) kontakt dla mediów, akredytacje, media klubowe

tel.:  515 699 794

e-mail: media@motorlublin.eu

Marketing sponsoring klubu, reklama

e-mail: marketing@motorlublin.eu

Bilety sprzedaż biletów, bilety online

e-mail: bilety@motorlublin.eu

Wolontariat

e-mail: wolontariat@motorlublin.eu

Dariusz Baryła kierownik drużyny

tel.:  519 519 277

e-mail: kierownik@motorlublin.eu

Pełnomocnik zarządu ds. sportowych

e-mail: 

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii