Wysoka wygrana w Stężycy

09/05/2021

Bardzo pewne zwycięstwo naszych rezerw w KEEZA Klasie Okręgowej. Podopieczni Wojciecha Stefańskiego gładko pokonali Mazowsze Stężyca 7:0.

"Motorowcy" dominowali od początku tego spotkania. Narzucili rywalom swój styl gry i nie pozwolili gospodarzom na zbyt wiele. Po 45 minutach lublinianie wygrywali czterema bramkami - druga połowa była już więc formalnością. Żółto-biało-niebiescy bez problemów dowieźli trzy punkty do końca, przy czym jeszcze powiększyli przewagę.

- Byliśmy dużo lepszym zespołem - mówi trener Wojciech Stefański. - Górowaliśmy nad rywalem pod względem umiejętności piłkarskich. Byliśmy faworytami i po prostu potwierdziliśmy to na boisku - kończy.

Motor II Lublin kolejny mecz rozegra 16 maja na własnym boisku. Żółto-biało-niebiescy zmierzą się z MKS-em Ruch Ryki.

Mazowsze Stężyca - Motor II Lublin 0:7 (0:4)