Trenerzy

Obsada trenerska w sezonie 2022/2023

1.Artur Gadzicki - (a.gadzicki@motrolublin.eu) – dyrektor ds. szkolenia
2.Wojciech Stefański - (w.stefanski@motorlublin.eu) - trener zespołu Motor II Lublin, koordynator projektu "Motor FUN"
3. Marcin Syroka - (m.syroka@motorlublin.eu) – trener zespołu U15
4. Jarosław Walęciuk - (j.waleciuk@motorlublin.eu) – trener zespołu U9 grupa ”żółta”
5. Mirosław Komar - (m.komar@motorlublin.eu) – trener zespołu U14
6. Łukasz Chwiejczak - (l.chwiejczak@motorlublin.eu) – asystent trenera U13, trener zespołu U9 grupa ”biała”
7. Robert Rogala - (r.rogala@motorlublin.eu) – szef skautingu młodzieżowego, koordynator projektu "Motor FUTURE"
8. Maciej Baryła - (m.baryla@motorlublin.eu) – asystent trenera U8
9. Daniel Koczon - (d.koczon@motorlublin.eu) – trener zespołu U8
10. Rafał Wej - (r.wej@motorlublin.eu) – trener zespołu U19 
11. Grzegorz Jankowski – (g.jankowski@motorlublin.eu) – asystent trenera U12
12. Michał Łuczak - (m.luczak@motorlublin.eu) – trener zespołu U13, trener zespołu U10 grupa "biała"
13. Jarosław Grajper - (j.grajper@motorlublin.eu) – trener zespołu U12 grupa 
14. Łukasz Rzędzicki - (l.rzedzicki@motorlublin.eu)– trener bramkarzy U11-U13, trener grupy U7, trener grupy U11 "biała"
15. Arkadiusz Toruń - (a.torun@motorlublin.eu) – trener bramkarzy U14-U23
16. Marcin Popławski -(m.poplawski@motorlublin.eu)  - trener zespołu U14
17. Marcin Zakrzewski - (m.zakrzewski@motorlublin.eu) _ trener zespołu U17
18. Jakub Lewkowicz -(j.lewkowicz@motorlublin.eu) - asystent trenera U17, trener zespołu U10 grupa "żółta"

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii