Rezerwy przegrywają z Janowianką

15/04/2024

W sobotnim spotkaniu 22. kolejki Hummel IV ligi zespół rezerw Motoru Lublin przegrał z drużyną Janowianki Janów Lubelski 0:2.

Żółto-biało-niebiescy kończyli spotkanie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla bramkarza Oskara Jeża, który w 66. minucie zagrał ręką poza polem karnym.

Hummel IV liga - 22. kolejka | sobota, 13 kwietnia 2024, godz. 11:00
Stadion Miejski (Al. Zygmuntowskie 5, Lublin)

Motor II Lublin - Janowianka Janów Lubelski 0:2 (0:1)
Tomasz Sadowski 8', Kacper Skorek 52' (s.)

Motor II: Oskar Jeż - Kacper Skorek, Stanisław Karapuda (66' Igor Ilczuk), Dawid Kasprzyk, Mikołaj Garbacz, Kacper Paździerski (58' Kajetan Zygmunt), Igor Miszta, Damian Sędzikowski (79' Piotr Holcel), Andrii Ivanenko (79' Igor Siwiec) Kacper Tracz (58' Kamil Posielski), Arkadiusz Murzacz

Janowianka: Jan Sobczuk - Michał Mistrzyk (90' Dominik Gonder), Janusz Birut, Mariusz Pawełkiewicz (90' Filip Belabrovik), Grzegorz Mulawa, Mateusz Książek (77' Łukasz Gajór), Wiktor Bodziuch (85' Mateusz Wąsik), Tomasz Sadowski, Yuriy Perin (89'Kacper Kiszka), Tobechukwu Daniel Eze (63' Adam Pawełkiewicz), Sebastian Sprawka (72' Sebastian Brytan)

Żółte kartki: Igor Siwiec (Motor) - Janusz Birut (Janowianka)

Czerwona kartka: Oskar Jeż (Motor) w 66. minucie meczu za zagranie ręką poza polem karnym

Sędziował: Piotr Jamrowski (Lubelski KS ZPN)

W następnym meczu Motorowcy zmierzą się z drużyną Lublinianki (środa, 17 kwietnia, godz. 16:00, Al. Zygmuntowskie 5, Lublin).