Zacięty bój z rywalem z Ekstraklasy

23/01/2021

W pierwszym zimowym sparingu w 2021 nasza drużyna przegrała z ekstraklasową Wisłą Płock. Towarzyskie spotkanie rozgrywane w Siedlcach odbyło się w formie trzech tercji. Pierwsza z nich liczyła trzy kwadranse, natomiast dwie kolejne po 30 minut. Mecz zakończył się wygraną „Nafciarzy” 2:1.

Wisła Płock – Motor Lublin 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Bramki: Sheridan 30, Obradović 67 – Ropski 49

Motor: (I tercja) Madejski – M. Król, Cichocki, Grodzicki, zawodnik testowany, Duda, Swędrowski, R. Król, Rak, Kunca (Wójcik), Świderski. (II tercja) Kiełpin – Michota, Janiszek, Wawszczyk, Bogacz, Kumoch, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Filip Wójcik (zawodnik testowany), Ceglarz, Ropski. (III tercja) Kalinowski – Michota, Janiszek, Bogacz, Nowak, Darmochwał, zawodnik testowany, zawodnik testowany (Knap), Jagodziński, Zawodnik Testowany, Ropski (Śledź)