Aktualności

Utrudnienia w ruchu przed meczem z Legią

30/11/2021

W związku z organizacją meczu podwyższonego ryzyka oraz przybyciem licznej grupy kibiców gości na środowy mecz, na ulicach Stadionowej, Lubelskiego Lipca ’80, Muzycznej, a także Placu Dworcowym i Dworcowej wystąpią utrudnienia w ruchu. W godz. 17:00-18:30 ruch w obrębie stadionu będzie całkowicie zamknięty.

Na ulicy Muzycznej od skrzyżowania z ulicą Szczerbowskiego funkcjonować będzie wyłącznie ruch pieszy, od strony Parku Ludowego. Wjazd pojazdami na stadion od strony mostu 700-lecia nie będzie możliwy.

Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwać będą policjanci, którzy w razie potrzeby mają kierować na alternatywne trasy. Najprościej dotrzeć na Arenę Lublin będzie ulicą Krochmalną, a następnie Cukrowniczą. Na wysokości pierwszego z boisk treningowych obok Areny będzie stać osoba odpowiadająca za kierowanie ruchem pod stadionem.

Gorąco zachęcamy do zostawiania aut na parkingach przy Targu pod Zamkiem, Placu Zamkowym oraz przy Zarządu Dróg i Mostów. korzystania z komunikacji miejskiej. Od godz. 18:30 co 15 minut z przystanku będzie odjeżdżał autobus linii „Arena”, dedykowany kibicom mającym bilety na mecz. Autobus będzie ruszał w kierunku stadionu z przystanku Tarasy Zamkowe 01, a następnie ma zatrzymywać się na przystankach: Targ Pod Zamkiem 01 oraz Rondo Lubelskiego Lipca’80 03. Po zakończeniu spotkania na ul. Lubelskiego Lipca'80 zostaną podstawione autobusy powrotne kursujące w kierunku Zamku Lubelskiego. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Transportu Miejskiego i Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacji za pomoc w organizacji.

Zachęcamy również do przyjeżdżania na stadion z naszym partnerem - EKO TAXI LUBLIN. Dzwońcie na numer 81 744 22 22, a na hasło MOTOR LUBLIN dostaniecie 5% zniżki.

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii