Aktualności

Pobijmy rekord frekwencji na Arenie!

29/11/2021

1 grudnia 2021 roku może zapisać się w historii Areny Lublin. Tego dnia, po raz pierwszy od blisko trzech dekad Motor zagra z Legią Warszawa w meczu o stawkę. Bądź świadkiem tego niezwykłego wydarzenia i pomóż w pobiciu rekordu!

14 911 widzów - oto najwyższa frekwencja odnotowana na Arenie Lublin od momentu jej otwarcia siedem lat temu. Jak dotąd, największa liczba fanów futbolu obejrzała na lubelskim stadionie mecz fazy grupowej mistrzostw Europy do lat 21 pomiędzy reprezentacjami Polski i Słowacji w 2017 roku. Głęboko wierzymy, że jeśli ktoś jest w stanie pobić ten rekord, to tylko Kibice Motoru!

W najbliższą środę nasza drużyna zmierzy się z mistrzem Polski w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Nie braliśmy udziału w tak prestiżowym spotkaniu od lat. Przed nami mecz, obok którego nie da się przejść obojętnie. Mamy okazję, by pokazać w całym kraju, jak wspaniale potrafi dopingować Lublin. Nadchodząca rywalizacja będzie bowiem transmitowana na antenie Polsatu Sport Extra. 

Na zbliżający się pucharowy hit sprzedaliśmy już ponad 12 700 wejściówek. Kwestie organizacyjne sprawiły, że maksymalnie mecz Motoru z Legią będzie mogło zobaczyć z wysokości trybun 14 920 fanów. Jesteśmy blisko pobicia rekordu stadionu. Zapiszmy się w historii Areny Lublin na długie lata! 

Ostatnie bilety na środowe starcie można nabywać na stronie https://bilety.motorlublin.eu/ lub stacjonarnie w całodobowych Lombardach Am$terdam, które znajdują się na Placu Dworcowym 4 oraz przy ul. Lwowskiej 6. Wejściówki są także dostępne w Sklepiku Kibica na stadionie, obok Perła Sport Pubu. W ostatnim dniu listopada jest on czynny w godz. 12:00-20:00. Jedna osoba może kupić maksymalnie cztery bilety. Posiadacze karnetów wstęp na mecz z Legią mają zawarty w cenie abonamentów.

Warto podkreślić, że wiadomości z biletami kupionymi on-line trafiają czasami do folderu SPAM, a zaksięgowanie płatności po przelewie wymaga czasu. Natomiast nieopłacone bilety wrócą po czasie do puli dystrybucyjnej. Na 24 godziny przed terminem zwolnienia wejściówek, każdy, kto dokonał rezerwacji danych biletów i ich jeszcze nie opłacił, otrzyma wiadomość e-mail na ten temat.

UWAGA! Jeśli bilety będą nadal dostępne w dniu meczu, to zostaną sprzedawane w kasach Areny Lublin w cenie 50 zł. Nie warto zwlekać z zakupami! 1 grudnia otworzymy kasy oraz Sklepik Kibica o godz. 16:00.

Motor Lublin - Legia Warszawa. Wszyscy na Arenę!

46 sek
Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii