Aktualności

Niezbędnik kibica na mecz z Legią

01/12/2021

Wszystkich Kibiców, którzy wybierają się na dzisiejszy mecz Motor Lublin - Legia Warszawa prosimy o jak najszybsze przybycie na stadion z uwagi na wydłużony czas związany z procedurami dotyczącymi wejścia na obiekt. Przypominamy ponadto o obowiązku wchodzenia na Arenę Lublin w maseczkach zakrywających usta i nos, zachowywaniu bezpiecznego dystansu społecznego oraz siadania tylko w wyznaczonych miejscach.

WAŻNE INFORMACJE
- Ostatnie bilety są dostępne na stronie bilety.motorlublin.eu oraz w Lombardach Amsterdam (Plac Dworcowy 4 i ul. Lwowska 6)
- Stadionowe kasy (obok Perła Sport Pubu) będą czynne od godz. 16:00
- Od godz. 16:00, również obok Perła Sport Pubu, otwarty będzie sklepik z szalikami, nowymi ubraniami i klubowymi gadżetami, gdzie można wydrukować bilety zakupione drogą on-line
- Bramy stadionu będą otwarte dla Was od godz. 18:00
- Aby wejść na stadion, musicie posiadać karnet lub WYDRUKOWANY bilet
- Karnety na rundę jesienną OBOWIĄZUJĄ na WSZYSTKIE mecze ligowe i pucharowe do KOŃCA 2021 roku
- Aby wejść na stadion, należy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość
- Osoby, które oświadczyły przy zakupie biletów, że są zaszczepione, prosimy o przyniesienie ze sobą "paszportu covidowego" lub o wypełnienie oświadczenia, które znajduje się na dole strony: https://motorlublin.eu/bilety
- Siadamy wyłącznie na wykupionych miejscach
- Na trybunach nie musisz siedzieć w maseczce, ale wchodząc na stadion, musisz mieć założoną maseczkę
- Na stadion nie przychodzimy z bagażem
- Na stadionie nie ma depozytu
- Goście VIP mogą korzystać z parkingu VIP
- Na stadion można wnosić napoje w plastikowych, półlitrowych, zamkniętych fabrycznie butelkach
- W kolejce do bram należy przestrzegać 1,5-metrowego odstępu od innych ludzi
- Przyjdź na stadion wcześniej, aby bez problemu wejść i obejrzeć mecz od początku
- Wszyscy na żółto i wszyscy w szalikach!
- Kibiców, którzy nie mogą być z nami na stadionie, zachęcamy do oglądania transmisji w stacji Polsat Sport Extra oraz na stronie https://polsatboxgo.pl/wideo/sport

Pamiętajcie, że kupując bilet, akceptujecie obowiązek:
- posiadania maseczki i używania jej podczas wschodzenia na stadion
- zachowania co najmniej 1,5-metrowego odstępu od innych osób
- dezynfekcji rąk podczas wchodzenia na stadion
- stosowania się do komunikatów graficznych i tych wygłaszanych przez spikera zawodów
- akceptacji regulaminu imprezy masowej

Nie zwlekajcie do ostatniej chwili z dotarciem na stadion, aby uniknąć dużych kolejek! Do zobaczenia na meczu!

UTRUDNIENIA W RUCHU

W związku z organizacją meczu podwyższonego ryzyka oraz przybyciem licznej grupy kibiców gości na środowy mecz, na ulicach Stadionowej, Lubelskiego Lipca ’80, Muzycznej, a także Placu Dworcowym i Dworcowej wystąpią utrudnienia w ruchu. W godz. 17:00-18:30 ruch w obrębie stadionu będzie całkowicie zamknięty.

Na ulicy Muzycznej od skrzyżowania z ulicą Szczerbowskiego funkcjonować będzie wyłącznie ruch pieszy, od strony Parku Ludowego. Wjazd pojazdami na stadion od strony mostu 700-lecia nie będzie możliwy.

Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwać będą policjanci, którzy w razie potrzeby mają kierować na alternatywne trasy. Najprościej dotrzeć na Arenę Lublin będzie ulicą Krochmalną, a następnie Cukrowniczą. Na wysokości pierwszego z boisk treningowych obok Areny będzie stać osoba odpowiadająca za kierowanie ruchem pod stadionem.

Gorąco zachęcamy do zostawiania aut na parkingach przy Targu pod Zamkiem, Placu Zamkowym oraz przy Zarządu Dróg i Mostów. korzystania z komunikacji miejskiej. Od godz. 18:30 co 15 minut z przystanku będzie odjeżdżał autobus linii „Arena”, dedykowany kibicom mającym bilety na mecz. Autobus będzie ruszał w kierunku stadionu z przystanku Tarasy Zamkowe 01, a następnie ma zatrzymywać się na przystankach: Targ Pod Zamkiem 01 oraz Rondo Lubelskiego Lipca’80 03. Po zakończeniu spotkania na ul. Lubelskiego Lipca'80 zostaną podstawione autobusy powrotne kursujące w kierunku Zamku Lubelskiego. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Transportu Miejskiego i Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacji za pomoc w organizacji.

Zachęcamy również do przyjeżdżania na stadion z naszym partnerem - EKO TAXI LUBLIN. Dzwońcie na numer 81 744 22 22, a na hasło MOTOR LUBLIN dostaniecie 5% zniżki.

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii