Aktualności

Komunikat w sprawie karnetów

13/04/2021

Tagi

 • Karnety


 • Drodzy karnetowicze! W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i przedłużającym się zakazem uczestniczenia kibiców w meczach piłkarskich przedstawiamy Wam komunikat odnośnie karnetów na rundę wiosenną sezonu 2020/2021. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość w obliczu obecnej sytuacji i liczymy na Wasze wsparcie.

  Do wyboru dajemy Wam trzy opcje:

  Opcja nr 1: Karnety, które zakupiliście, będą obowiązywały do końca obecnej rundy, a w przyszłym sezonie będziecie mieli prawo pierwokupu abonamentu na to samo miejsce oraz będziecie mogli uczestniczyć w zamkniętej prezentacji zespołu przed sezonem 2021/2022. Nie oddajecie karnetu, a gdy trybuny zostaną otwarte jeszcze w tej rundzie, będziecie mogli kibicować naszym piłkarzom na stadionie.

  Opcja nr 2: Karnety, które zakupiliście, tracą ważność z dniem 30 kwietnia, zachowujecie prawo pierwokupu karnetu na to samo miejsce na przyszły sezon, a dodatkowo otrzymacie od nas możliwość uczestniczenia w zamkniętej prezentacji zespołu przed sezonem 2021/2022 oraz otrzymacie 25-procentowy kod zniżkowy na zakupy w naszym sklepie kibica.

  Opcja nr 3: Karnety, które zakupiliście, tracą ważność z dniem 30 kwietnia, a my zwracamy Wam pieniądze. (Dotyczy to tylko karnetów zakupionych).

  Osoby decydujące się na opcję nr 1 nie muszą robić w tej chwili nic, a karnety będą obowiązywać do końca obecnego sezonu.
  Wszystkie osoby decydujące się na opcje nr 2 lub 3 prosimy o wypełnienie w całości obu poniższych formularzy i odesłania ich na adres: bilety@motorlublin.eu. Pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami, tj. w czasie do 180 dni.

  Jednocześnie informujemy, że wszystkie karnety osób decydujących się na opcje 2 lub 3 tracą swoją ważność z dniem 30.04.2021, a w przypadku ponownego otwarcia stadionów, na każde spotkanie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Karnety nie będą już wówczas obowiązywać. Na Waszą decyzję czekamy do 30 kwietnia 2021 roku, do godz. 0:00.

  Wszelkie ewentualne pytania dotyczące karnetów prosimy kierować na adres: bilety@motorlublin.eu.

  Tagi

 • Karnety
 • Wróć do aktualności

  Rozgrywki

  Sponsorzy

  Partnerzy strategiczni


  Sponsorzy główni


  Partnerzy główni


  Partnerzy techniczni


  Sponsorzy akademii