Aktualności

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

07/12/2023

RAZEM PO WIĘCEJ! Karnety na nową rundę już w sprzedaży – zagwarantuj sobie miejsce na wszystkich wiosennych meczach Motoru Lublin w ramach rozgrywek Fortuna 1. Ligi! Na grudzień przygotowaliśmy dla kibiców specjalną ofertę świąteczną: -20% od ceny karnetu. Wiosną na Arenę Lublin zawita m.in. Arka Gdynia, GKS Tychy, czy też Polonia Warszawa.

Karnety można kupić na następujące sektory: E2, E3, F1, F2, F3, H1, H2, I2, I3, I4, I5, B5, B4. Jest to możliwe online na stronie: bilety.motorlublin.eu oraz stacjonarnie w Oficjalnych Sklepach Motoru Lublin: przy Arenie oraz w Galerii Olimp.

WAŻNE: Mecz z Lechią Gdańsk, który odbędzie się 16 grudnia, jest elementem karnetu z rundy jesiennej i nie wchodzi w skład karnetu na nową rundę. 

Cennik karnetów na rundę wiosenną sezonu 2023/2024 prezentuje się następująco:

PROMOCJA! Mamy dla Was specjalną ofertę świąteczną! Rabat -20% na karnety zakupione do 31 grudnia. W tym przypadku cennik zmienia się znacząco:

Karnet składa się z 7 meczów rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi, ale to też szereg innych korzyści. Zupełną nowością jest dostęp do otwartych treningów Drużyny, w ramach którego karnetowicze będą mieli możliwość obejrzenia minimum 2 treningów zespołu w trakcie rundy oraz bezpośredniego spotkania z piłkarzami i Trenerem, Gonçalo Feio.

Przygotowaliśmy też bonus dla osób, które mają karnet na rundę jesienną obecnego sezonu. Przez tydzień będziecie mogli priorytetowo wybrać dotychczas zajmowane przez siebie miejsce, które w systemie jest przez ten czas zarezerwowane. Instrukcję, jak skorzystać z tej możliwości oraz opis całego procesu zakupu karnetu online znajdziecie poniżej.

KARNETY VIP

Kupić również można karnety VIP w dwóch opcjach: GOLD oraz SILVER. 

KARTY KIBICA

W przypadku rundy wiosennej, każdy kibic będzie musiał posiadać kartę kibica:

  • Fizyczną – działająca jak dotychczas, którą otrzyma w styczniu*
  • Wirtualną – dostępną na koncie kibica w serwisie bilety.motorlublin.eu, dzięki której można też wydrukować karnet

* Wszystkie dotychczas działające karty kibica będą wymienione na nowe. W sprawie szczegółów będziemy powiadamiać w osobnych informacjach na stronie internetowej oraz w klubowych social mediach.

SEKTORY H1, H2 i G3

W związku z karą nałożoną na Klub przez Komisję Dyscyplinarną PZPN i zamknięciem sektorów H1, H2 oraz G3 na pierwszym meczu rundy wiosennej przeciwko Bruk-Bet Termalice Nieciecza, informujemy, że osoby, które kupią karnety na te sektory, na to jedno spotkanie zostaną przeniesieni na sektory G1 oraz G2.

www.bilety.motorlublin.eu

WAŻNE INFORMACJE

Dzieci do 3. roku życia wchodzą za darmo na podstawie biletu rodzica/opiekuna i nie mają przypisanego miejsca na sektorze, tj. siedzą na kolanach rodziców.

Bilet dziecięcy przysługuje dzieciom, które w dniu zakupu biletu nie ukończyły 13 lat. Dzieci do 13. roku życia mogą przebywać na Stadionie wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna, czyli osoby pełnoletniej.

Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 18. roku życia i studentom do 25. roku życia posiadającym ważną legitymację (szkolną lub studencką); emerytom oraz rencistom.

Dzieci do 13. roku życia i młodzież do 18. roku życia oraz emeryci (od 65. roku życia) weryfikowani są po numerze PESEL. Z uwagi, iż nie jesteśmy w stanie zweryfikować uprawnień emertytalnych poniżej 65. roku życia, prosimy o osobistą weryfikację lub przesłanie dokumentu na adres: dokumenty@motorlublin.eu

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii