Aktualności

Karnety na rundę wiosenną

23/11/2022

Już w najbliższy piątek startujemy z przedsprzedażą karnetów na mecze Motoru w rundzie wiosennej sezonu 2022/23! Dystrybucja ruszy 25 listopada na stronie: https://bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam oraz w Sklepie Kibica w Galerii Olimp.

Karnety na rundę wiosenną będą obowiązywały na osiem spotkań eWinner II ligi na Arenie Lublin oraz hitowe starcie w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa na naszym stadionie. Na początek abonamenty będą mogły kupować TYLKO osoby, które w rundzie jesiennej posiadały karnety lub pakiety. To ukłon w kierunku Kibiców, którzy już wspierają Motor w trwającym sezonie, za co bardzo dziękujemy. Bądźcie z nami także w przyszłym roku!

Nie zwlekajcie z zakupami, ponieważ ta oferta obowiązuje TYLKO do końca listopada! Ceny są następujące:

* Karnet Premium gwarantuje wygodne miejsce na trybunie centralnej ze znakomitym widokiem na boisko

* Karnet VIP Silver gwarantuje wygodne miejsce na trybunie centralnej ze znakomitym widokiem na boisko, napoje i przekąski w trakcie meczu oraz gwarantowane miejsce dla auta na parkingu VIP

Warto podkreślić, że każdy posiadacz karnetu na rundę wiosenną I drużyny Motoru, ma darmowe wejście na wszystkie mecze naszych rezerw w hummel IV lidze.

Do zobaczenia na stadionie! Na pierwszym meczu o stawkę na Arenie Lublin zobaczymy się już pod koniec lutego.

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii