Aktualności

Karnety na rundę jesienną 2022/23

06/07/2022

Tagi

 • Karnety
 • Ruszamy ze sprzedażą karnetów na mecze Motoru w rundzie jesiennej sezonu 2022/23. Dystrybucja ruszy 6 lipca o godz. 19:50 na stronie: https://bilety.motorlublin.eu/, w Lombardach Amsterdam oraz w Sklepie Kibica w Galerii Olimp.

  Karnety będą obowiązywały na dziewięć ligowych meczów sezonu 2022/23 oraz wszystkie spotkania Pucharu Polski na Arenie Lublin. Ceny abonamentów wyglądają następująco:

  UWAGA! Przez pierwsze 24 godziny obowiązuje przedsprzedaż wyłącznie dla posiadaczy karnetów z rundy wiosennej sezonu 2021/22. 7 lipca o godz. 19:51 rusza sprzedaż otwarta dla wszystkich.

  Chętnych na zakup karnetów VIP prosimy o kontakt mailowy pod adresem: bilety@motorlublin.eu lub pod numerem telefonu 784-266-534.

  Na pierwszym meczu o stawkę na Arenie widzimy się w trzeci weekend lipca. Kupując karnet, oglądasz za darmo jedno spotkanie ligowe oraz wszystkie mecze pucharowe na Arenie Lublin! To nie koniec niespodzianek! Każdy posiadacz karnetu na rundę jesienną I drużyny Motoru, ma darmowe wejście na wszystkie mecze naszych rezerw w hummel IV lidze. Do zobaczenia na stadionie!

  Tagi

 • Karnety
 • Wróć do aktualności

  Rozgrywki

  Sponsorzy

  Partnerzy strategiczni


  Sponsorzy główni


  Partnerzy główni


  Partnerzy techniczni


  Sponsorzy akademii