KUP KARNET NA PKO BP EKSTRAKLASĘ!

23/06/2024

Po 32 latach Motor Lublin wraca do PKO BP Ekstraklasy! Nie możesz tego przegapić! Już teraz kup karnet na rundę jesienną lub na cały sezon 2024/2025!

W pierwszej połowie rozgrywek na Arenę Lublin zawitają: Raków Częstochowa, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, Puszcza Niepołomice, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Widzew Łódź, Pogoń Szczecin i Radomiak Radom.

W drugiej części sezonu w Lublinie zmierzymy się z: Cracovią, Lechią Gdańsk, GKS-em Katowice, Lechem Poznań, Legią Warszawa, Piastem Gliwice, Stalą Mielec oraz Zagłębiem Lubin.

Cennik biletów na rundę jesienną sezonu 2024/2025 PKO BP Ekstraklasy prezentuje się następująco:

Bilety na mecze podwyższonego ryzyka będą droższe o 5 zł. O kwalifikacji spotkania, jako meczu podwyższonego ryzyka będziemy informować na bieżąco, po decyzji władz za to odpowiedzialnych. 

W układzie stadionu zaszła jedna, ważna zmiana. Zlikwidowany został podział strefy VIP na Silver i Gold, a osobną kategorią zostały bilety PREMIUM, czyli te miejsca, które znajdują się w sektorach B5 i I5.

Karnety na ten moment można kupić na sektory: E2, E3, F1, F2, F3, H1 (Sektor Ultras), H2 (Sektor Ultras), I1, I2, I3, I4, B3, B4, Premium (B5) oraz VIP. Jest to możliwe online na stronie: bilety.motorlublin.eu oraz stacjonarnie w Oficjalnych Sklepach Motoru Lublin: przy Arenie oraz w Galerii Olimp. Sprzedaż karnetów potrwa do 20 lipca. 

Nowe godziny otwarcia stacjonarnych Sklepów na czas sprzedaży karnetów:

Sklep przy Arenie:

  • Poniedziałek-piątek: 10:00 – 18:00
  • Sobota: 10:00 – 14:00
  • Niedziela handlowa: 10:00 – 14:00

Sklep w Galerii Olimp:

  • Poniedziałek-sobota: 10:00 – 18:00
  • Niedziela handlowa: 10:00 – 18:00

W związku z brakiem otwartej sprzedaży karnetów na sektor I5, dotychczasowych karnetowiczów z tego sektora zachęcamy do zakupu miejsc w sektorze B5. W razie problemów, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: bilety@motorlublin.eu

KORZYŚCI Z POSIADANIA KARNETU

Karnet na rundę jesienną składa się z 9 meczów PKO BP Ekstraklasy, a karnet na sezon ze wszystkich 17, które odbędą się na Arenie Lublin. Karnet to też szereg innych korzyści.

W ramach karnetu otrzymujesz dostęp do jednego otwartego treningu drużyny w rundzie. To świetna okazja do osobistego spotkania z piłkarzami i sztabem szkoleniowym Motoru Lublin.

Dzięki karnetowi masz też zagwarantowane swoje ulubione miejsce na Arenie Lublin - niezależnie od zainteresowania kibiców poszczególnym meczem. Nieważne, czy do Lublina przyjedzie Raków Częstochowa, Legia Warszawa, czy Stal Mielec lub Cracovia – Ty będziesz mieć swoje stałe miejsce, którego nikt Ci nie zabierze.

To miejsce zachowasz również ZA DARMO na ewentualne mecze Motoru w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski sezonu 2024/2025. Tutaj również nie będzie miało znaczenia, czy to II runda, czy też półfinał Fortuna Pucharu Polski. Ty bez dodatkowych opłat zajmiesz swoje ulubione miejsce i będziesz wspierał żółto-biało-niebieskich w tych prestiżowych rozgrywkach.

Dla karnetowiczów przygotowaliśmy również stały rabat -15% na wszystkie produkty Oficjalnych Sklepów Motoru. Rabat można wykorzystać stacjonarnie, w Sklepach: przy Arenie i w Galerii Olimp.

CENY KARNETÓW NA CAŁY SEZON 2024/2025

Na podstawie podanego wyżej cennika biletów przygotowaliśmy cennik karnetów na cały sezon, który różni się w zależności od tego, czy przedłużasz karnet z rundy wiosennej sezonu 2023/2024, czy chcesz być nowym karnetowiczem Motoru.

Osoby przedłużające karnet oszczędzają więcej, a także mają pierwszeństwo zakupu – przez cały tydzień ich miejsce będzie zarezerwowane.

CENNIK KARNETÓW NA CAŁY SEZON DLA PRZEDŁUŻAJĄCYCH KARNET Z RUNDY WIOSENNEJ

CENNIK KARNETÓW NA CAŁY SEZON DLA NOWYCH KARNETOWICZÓW

CENY KARNETÓW NA RUNDĘ JESIENNĄ

Możecie również kupić karnet tylko na rundę jesienną sezonu 2024/2025, w skład którego wchodzi 9 meczów domowych, które odbędą się na Arenie Lublin do grudnia tego roku.

CENNIK KARNETÓW NA RUNDĘ JESIENNĄ DLA PRZEDŁUŻAJĄCYCH KARNET

CENNIK KARNETÓW NA RUNDĘ JESIENNĄ DLA NOWYCH KARNETOWICZÓW

BILETY I KARNETY VIP

Na mecze Motoru możesz wybrać się również do strefy VIP, która gwarantuje Ci niezwykle komfortowe oglądanie spotkań swojego ulubionego zespołu z dostępem do parkingu VIP, zimnego i ciepłego bufetu, a także pełnego przekroju napojów. W tej opcji także możesz pozwolić sobie na zakup karnetu, który gwarantuje Ci miejsce w strefie VIP na wszystkich spotkaniach Motoru w rundzie jesiennej PKO BP Ekstraklasy.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Arena Lublin przystosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim – sektor I (podjazd, łazienki). Osoby posiadające znaczny stopień niepełnosprawności mogą skorzystać z bezpłatnego biletu na mecze Motoru Lublin rozgrywane na Arenie Lublin w rundzie jesiennej sezonu 2024/2025 (z wyłączeniem sektora E3/F1/F2/I4/B4/Premium/VIP). Osoby posiadające umiarkowany oraz lekki stopień niepełnosprawności mogą skorzystać z biletu ulgowego. Bilety można odebrać po okazaniu orzeczenia w Oficjalnych Sklepach Motoru Lublin w Galerii Olimp oraz online (po weryfikacji dokumentu przyznającego ulgę). Bilet dla opiekuna osoby niepełnosprawnej odebrać można wyłącznie w punktach stacjonarnych sprzedaży po okazaniu orzeczenia osoby niepełnosprawnej. Opiekunowie mogą adekwatnie odebrać bilet darmowy lub ulgowy.

INNE WAŻNE INFORMACJE

Karnety są dostępne w dwóch możliwych formach zakupu – karta kibica (fizyczna) lub karta wirtualna (dostępna na koncie kibica w serwisie bilety.motorlublin.eu, dzięki której można też wydrukować karnet).

Fizyczną kartę kibica przy zakupie karnetu stacjonarnie otrzymasz za darmo. W przypadku, gdy chciałbyś kartę wymienić lub wyrobić bez karnetu (do zakupu biletów), jej cena to 15 zł. WAŻNE: Posiadanie fizycznej karty kibica NIE JEST OBOWIĄZKOWE. 

W dniu meczu bilet 5 zł drożej w punktach stacjonarnych oraz online.

Bilet ulgowy przysługuje: młodzieży do 18. roku życia, studentom do 25. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Bilet dziecięcy przysługuje do 13. roku życia.

Dzieci do 3. roku życia wchodzą z opiekunem/ rodzicem, ale nie mają przypisanego miejsca na sektorze.

Możliwość zakupu biletów na poszczególne spotkania udostępniana będzie na dwa tygodnie przed datą jego rozegrania.

Wróć do aktualności
Spotkajmy się na prezentacji drużyny przed sezonem 2024/2025
Kancelaria podatkowa Paczuski Taudul nowym sponsorem Motoru
Remis w ostatnim sparingu przed startem sezonu

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii