Aktualności

Dlaczego warto kupić karnet?

18/07/2021

Tagi

 • Karnety
 • Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy warto nabyć jeden z karnetów na nadchodzącą piłkarską jesień, to mamy nadzieję, że ten artykuł Cię przekona. Oto najważniejsze powody:

  OSZCZĘDNOŚĆ
  Posiadacze karnetów w ogólnym rozrachunku płacą mniej za poszczególne mecze w porównaniu do cen pojedynczych biletów na dane spotkania. Dokonując zakupu karnetu, oglądasz mecze Motoru taniej!

  OMIJANIE KOLEJEK
  Oczekiwanie w kolejce po zakup biletów? Posiadaczy karnetów to nie dotyczy! Nabywając abonament, masz pewność, że wejdziesz na każdy mecz ligowy bez konieczności dodatkowych zakupów i tracenia czasu w kolejkach.

  SWOJE MIEJSCE NA STADIONIE
  Twój karnet gwarantuje Ci, że będziesz mógł oglądać wszystkie ligowe mecze swojego ukochanego klubu zawsze z tego samego miejsca na trybunach Areny Lublin. To właśnie na tym krzesełku przeżyjesz niesamowite emocje związane z występami żółto-biało-niebieskich w eWinner II lidze i będziesz mógł oklaskiwać bramki oraz najlepsze akcje, a także wspólnie z drużyną cieszyć się ze zwycięstw.

  ATRAKCYJNE MECZE
  W nadchodzącym sezonie czeka nas wiele meczów z silnymi rywalami o uznanych markach w futbolowej Polsce. Podczas rundy jesiennej na Arenę Lublin przyjadą, chociażby Ruch Chorzów, Hutnik Kraków, GKS Bełchatów czy Stal Rzeszów. Spotkania z takimi przeciwnikami zawsze gwarantują duży ładunek emocji.

  NOWA DRUŻYNA
  Latem w składzie żółto-biało-niebieskich doszło do wielu zmian. Przekonaj się, co potrafią nowi zawodnicy, którzy dołączyli do najlepszych graczy z poprzednich rozgrywek!

  ATMOSFERA
  Chyba nikt nie ma wątpliwości, że kibice Motoru tworzą podczas spotkań na Arenie Lublin niesamowitą atmosferę. Podczas każdego meczu poczujesz, czym jest żywiołowy, zorganizowany doping, przeżyjesz sportowe emocje i będziesz mieć poczucie uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu w Twoim mieście.

  BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ NASZEJ RODZINY
  Nabywając karnet, pokazujesz, że jesteś jednym z nas i należysz do wielkiej, kibicowskiej społeczności Motoru Lublin. Prawdziwi fani zawsze wspierają swój klub, a zakup karnetu to jeden z najwyższych wyrazów przywiązania do żółto-biało-niebieskich barw.

  HISTORIA PISZE SIĘ NA TWOICH OCZACH
  W nadchodzącym sezonie Motor będzie rywalizować o najwyższe cele, a Ty możesz być tego świadkiem! Kupując karnet, przekonasz się, jak smakuje walka o awans do I ligi.

  Czujesz się przekonany? To zapraszamy na zakupy na stronę internetową bilety.motorlublin.eu lub do Lombardów Amsterdam i do zobaczenia na Arenie Lublin na pierwszym domowym meczu nowego sezonu w sierpniu!

  Karnet upoważnia do wejścia na 10 meczów eWinner II ligi w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 rozgrywanych na Arenie Lublin oraz na spotkania Pucharu Polski. Na lubelskim stadionie czekają nas następujące potyczki:

  Motor Lublin - Ruch Chorzów (niedziela, 8 sierpnia)
  Motor Lublin - Hutnik Kraków (środa, 18 sierpnia)
  Motor Lublin - GKS Bełchatów (weekend 4/5 września)
  Motor Lublin - Garbarnia Kraków (weekend 18/19 września)
  Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice (weekend 2/3 października)
  Motor Lublin - Wigry Suwałki (weekend 16/17 października)
  Motor Lublin - Stal Rzeszów (weekend 30/31 października)
  Motor Lublin - Wisła Puławy (weekend 13/14 listopada)
  Motor Lublin - Znicz Pruszków (weekend 20/21 listopada)
  Motor Lublin - Śląsk II Wrocław (weekend 4/5 grudnia)

  Tagi

 • Karnety
 • Wróć do aktualności

  Rozgrywki

  Sponsorzy

  Partnerzy strategiczni


  Sponsorzy główni


  Partnerzy główni


  Partnerzy techniczni


  Sponsorzy akademii