Aktualności

Bilety na mecz ze Stalą Rzeszów

22/10/2021

Trwa sprzedaż biletów na najbliższe domowe spotkanie ze Stalą Rzeszów, na które zapraszamy Was 31 października. Nasza drużyna zmieści się wówczas z liderem tabeli.

Wejściówki można nabywać online na stronie https://bilety.motorlublin.eu/ lub stacjonarnie w Lombardach Am$terdam, które znajdują się na Placu Dworcowym 4 oraz przy ul. Lwowskiej 6. Zachęcamy również do kupowania biletów w Sklepiku Kibica na stadionie, czynnym w środy, czwartki oraz piątki w godz. 16:00-19:00. Ceny biletów przedstawiają się następująco:

Liczba 3000 biletów przeznaczona do sprzedaży nie wlicza posiadaczy karnetów oraz osób z wykupionymi miejscami w lożach VIP. Jeśli wszystkie wejściówki zostaną sprzedane, będzie nas na stadionie ponad 5 tysięcy. Dotychczasowa średnia frekwencja na sześciu meczach naszej drużyny na Arenie Lublin w obecnym sezonie to 3 860 widzów na mecz. Pula przeznaczona do sprzedaży wynika z zainteresowania poprzednimi spotkaniami. Jesteśmy świadomi tego, że rekordową frekwencję z sierpniowego meczu z Ruchem Chorzów będzie ciężko w tym sezonie powtórzyć. Graliśmy z 14-krotnym mistrzem Polski, klubem znanym w całym kraju, mierzyliśmy się z tym rywalem po raz pierwszy od 29 lat, w dodatku temperatury były znacznie wyższe niż obecnie. Jeśli frekwencja na Arenie będzie stale rosła, pula biletów w sprzedaży na kolejne mecze będzie powiększana. Wszyscy bardzo byśmy tego chcieli.

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii