Aktualności

Zwycięstwo rezerw na inauguracje sezonu

13/08/2022

Zwycięstwo rezerw na inauguracje sezonu


W pierwszym meczu sezonu Hummel IV Ligi lubelskiej grupy 1 Motor II Lublin pokonał Świdniczankę Świdnik 2:0 po bramkach Szymona Chomicza i Arkadiusza Bednarczyka.


Wykazaliśmy się dzisiaj skutecznością, ale o wiele ważniejszą cechą, która wykazali się nasi zawodnicy, była gotowość do maksymalnego wysiłku. Wiele razy w trakcie spotkania dopisywało nam szczęście, ale my to szczęście szanowaliśmy. Byliśmy maksymalnie zaangażowani, ofiarni i gotowi do poświęceń i to zaprocentowało. Mecz był wyrównany, ale realizowaliśmy właściwie przedmeczowe założenia. Przeciwnicy, dzięki swojemu doświadczeniu, wygrali więcej pojedynków 1 na 1 w ofensywie, ale staraliśmy się tworzyć przewagi i odpowiednio asekurować. Ofiarność w interwencjach, których liczba była dwucyfrowa, zadecydowała o tym, że utrzymaliśmy wynik i wygraliśmy z faworytem ligi. - powiedział po spotkaniu trener zespołu Artur Bożyk.

Motor II Lublin- Świdniczanka Świdnik 2:0
Bramki: Szymon Chomicz 27', Arkadiusz Bednarczyk (rzut karny) 52'

Motor: Igor Bartnik- Szymon Chomicz (88' Grzegorz Nasalski), Szymon Frąckowiak (90+1' Mateusz Skowronek), Przemysław Zbiciak, Michał Król (68' Igor Pytka), Jan Wójcik, Jakub Szuta (79' Mikołaj Nasalski), Arkadiusz Bednarczyk, Bohdan Kryvolapov (46' Kacper Nowakowicz), (K) Maciej Baryła (84' Kamil Wędrocha), Mateusz Wyjadłowski.

Świdniczanka: Paweł Socha- Przemysław Kanarek, Michał Zuber, Mikołaj Nawrocki, Jakub Pryliński, Dawid Skoczylas, Jakub Szymala, Mateusz Pielach (K), Kamil Sikora, Dominik Ptaszyński, Klaudiusz Sypeń.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii