Aktualności

Porażka Motoru II na koniec sezonu

19/06/2022

Porażka Motoru II na koniec sezonuW ostatnim mecz sezonu IV ligi lubelskiej GRUPY MISTRZOWSKIEJ drużyna Motoru II Lublin odniosła porażkę z KS Świdniczanką Świdnik i zakończyła te rozgrywki na 5. miejscu w tabeli.


Jesteśmy niezawodoleni, bo bardzo nie lubimy przegrywać. Zakładaliśmy, że chcemy zakończyć ten sezon zwycięstwem, ale niestety się nie udało. Nasze proste błędy i proste rozegrania przeciwnika sprawiły, że przegraliśmy 0:2. Graliśmy lepiej w piłkę, ale to nie jest łyżwiarstwo figurowe i nikt nie przyznaje punktów za styl. Nie wykorzystaliśmy też kilku dobrych sytuacji i wygrała drużyna bardziej konretna. - podsumował to spotkanie szkoleniowiec naszego zespołu Wojciech Stefański.

Motor II Lublin- KS Świdniczanka Świdnik 0:2 (0:2)
Bramki: Zuber (16', 44')

Motor II Lublin: Nowak (Kotko 67')- Bednarczyk, Janiszek, Nasalski (Kafel 46'), Gierała, Frąckowiak, Łopuszyński, Knap (Kołbyko 83'), Wójcik (Śledź 75'), Rak (Polak 46'), Kosior.

Świdniczanka Świdnik: Gosik- Kursa, Pielach, Zuber, Kotowicz, Szymala, Pacek (81' Milcz), Nawrocki (75' Stępień), Szczerba, Sikora (85' Cielebąk), Sypeń.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii