Koncert rezerw

07/04/2021

Żółto-biało-niebiescy potwierdzili swoją dominację w lubelskiej KEEZA Klasie Okręgowej. Podopieczni Wojciecha Stefańskiego pokonali u siebie zespół Sokoła Konopnica 7:0.

Faworyt w tym spotkaniu był tylko jeden, chociaż nasi zawodnicy w pierwszej połowie mieli problemy z udowodnieniem swojej wyższości nad rywalem. Momentami brakowało koncentracji i to między innymi dzięki temu przyjezdnym udało się na początku postawić trudne warunki. Po pierwszej odsłonie żółto-biało-niebiescy prowadzili 2:0, ale widać było, że na tym nie zakończą strzelania. "Motorowcy" po przerwie się rozkręcili, trafili do siatki rywala jeszcze pięć razy i zapewnili sobie kolejny komplet punktów w tym sezonie.

- W pierwszej połowie przeciwnik sprawił nam trochę kłopotu - mówi Wojciech Stefański. - W drugiej części gry całkowicie przejęliśmy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i nie daliśmy rywalom pola manewru. Wygraliśmy wysoko - jestem zadowolony z postawy zespołu. Wszyscy nie możemy się doczekać kolejnego meczu - kończy szkoleniowiec.

Motor II Lublin następne spotkanie rozegra na wyjeździe 11 kwietnia. Rywalem żółto-biało-niebieskich będzie Stal Poniatowa.

Motor II Lublin - Sokół Konopnica 7:0 (2:0)

Bramki: Drozd 12, 25, 55 Knap 50, 68, 83 Kosior 74

Motor: Bartnik (72 Szewczak) - Nowakowicz, Zbiciak, Futa, Skorek, Wójcik, Złomańczuk (46 Bednarczyk), Gierała (80 Czarnecki), Ściegienny (70 Zając), Knap, Drozd (70 Kosior)