Aktualności

Znamy arbitra starcia w Siedlcach

11/08/2022

Damian Krumplewski poprowadzi wyjazdowe spotkanie naszej drużyny z Pogonią Siedlce w ramach 6. kolejki eWinner II ligi w sezonie 2022/23. Mecz rozpocznie się w niedzielę, 14 sierpnia o godzinie 17:00.

Arbiter z Mrągowa sędziuje mecze na poziomie drugoligowym od niespełna dwóch lat. W poprzednich rozgrywkach był rozjemcą w trzech starciach z udziałem żółto-biało-niebieskich. Co ciekawe, niemal rok temu również "gwizdał" w konfrontacji Motoru z Pogonią w Siedlcach. Nasz zespół przegrał wówczas 2:4, a Krumplewski pokazał dwie żółte kartki, tylko dla gospodarzy. Natomiast 16 października sędziował zakończoną remisem 1:1 potyczkę na Arenie Lublin z Wigrami Suwałki, w której cztery żółte kartoniki zobaczyli wyłącznie piłkarze Motoru. Ostatnią z naszych rywalizacji prowadzonych przez 33-latka był kwietniowy mecz z Chojniczanką w Chojnicach. Miejscowi wygrali wtedy 1:0, oglądając przy tym pięć żółtych kartek. Dwa upomnienia powędrowały z kolei na konta "Motorowców".

Ogółem w trakcie poprzedniego sezonu Krumplewski sędziował jedno spotkanie w Fortuna I lidze, dziewięć konfrontacji na poziomie drugoligowym oraz trzy w III lidze. Pokazywał średnio pięć żółtych kartek na mecz i podyktował dwa rzuty karne. Cztery starcia prowadzone przez arbitra z województwa warmińsko-mazurskiego zakończyły się remisami, pięć zwycięstwem gości i cztery wygranymi gospodarzy.

W trwającej kampanii arbiter z Kętrzyna był rozjemcą w rundzie wstępnej Fortuna Pucharu Polski w Chojnicach, gdzie Chojniczanka pokonała po dogrywce Hutnika Kraków 3:1. Prowadził także pierwszoligowe spotkanie, w którym Stal Rzeszów przegrała u siebie z Ruchem Chorzów 2:3. Natomiast w eWinner II lidze sędziował w meczu Radunii Stężyca ze Śląskiem II Wrocław, w którym padł remis 3:3. W trakcie tych konfrontacji Krumplewski pokazał łącznie 18 żółtych kartek i raz wskazał na "wapno".

Sędziami asystentami w najbliższym meczu w Siedlcach będą Grzegorz Olejarczyk oraz Bartosz Tomaszuk. Na arbitra technicznego wyznaczono zaś Piotra Chojnackiego.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii