Aktualności

Transmisja meczu z Pogonią Siedlce

13/08/2022

Tagi

 • Transmisje
 • Niedzielny mecz Motoru w Siedlcach będzie można obejrzeć online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej WP Pilot. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

  Wystarczy, że wykupi pakiet “2. liga piłki nożnej” w WP Pilot, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami. Przygotowaliśmy dla wszystkich kibiców elastyczną ofertę – kibice do wyboru mają zakup pakietu na trzy dni, na miesiąc lub na rok. W pakiecie 2. liga piłki nożnej + Starter Plus dostępne będą transmisje, skróty meczów, archiwalne spotkania oraz w gratisie – ponad 50 najpopularniejszych kanałów TV. Dzięki WP Pilot kibice nie przegapią żadnego meczu dzięki czterem kanałom live oraz będą mogli w między czasie obejrzeć ulubiony film, serial czy program - czytamy na stronie.

  WP Pilot to telewizja "na żywo" w każdym miejscu z dostępem do Internetu, z której skorzystało do tej pory już 5,5 mln użytkowników. Z usługi można korzystać na dowolnym urządzeniu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji WP Pilot (na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay). Możemy skorzystać także z aplikacji dostępnej w naszym telewizorze. WP Pilot ma aplikacje dedykowane telewizorom LG Smart TV, Samsung Smart TV oraz na Android TV.

  Tagi

 • Transmisje
 • Wróć do aktualności

  Rozgrywki

  Sponsorzy

  Partnerzy strategiczni


  Sponsorzy główni


  Partnerzy główni


  Partnerzy techniczni


  Sponsorzy akademii