Nieznaczna porażka w Łodzi

22/01/2022

W pierwszym meczu zimowego okresu przygotowawczego nasza drużyna przegrała w Łodzi z ŁKS 1:2. Pomimo porażki żółto-biało-niebiescy w wielu fragmentach spotkania pokazali się z dobrej strony.

Do przerwy to "Motorowcy" prowadzili 1:0 po bramce Filipa Wójcika, który dobrze odnalazł się w polu karnym przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po zmianie stron prowadzenie lubelskiego zespołu długo się utrzymywało, ale ostatecznie to gospodarze zadali w końcówce dwa ciosy, które przesądziły o ich zwycięstwie.

ŁKS Łódź - Motor Lublin 2:1 (0:1)
Bramki: Jurić 79, Ricardinho 86 – Wójcik 19

ŁKS: Arndt (46 Kozioł) – Bąkowicz (46 Wszołek), Dąbrowski (30 Nacho, 64, Lorenc), Koprowski (46 Marciniak), Szeliga (46 Klimczak), Moreno (30 Pirulo, 64 Janczukowicz), Kuźma (30 Tosik, 64 Rozwandowicz), Dominguez (46 Kowalczyk), Nowacki (46 Ricardinho), Gryszkiewicz (46 Wolski), Corral (41 Radaszkiewicz, 56, Jurić)

Motor. I połowa: Madejski – Wójcik, Błyszko, Cichocki, Moskwie, Polak, Swędrowski, Świeciński, Ceglarz, Ryczkowski, Fidziukiewicz. II połowa: Madejski (59 Lach) – Michota, Błyszko (68 Cichocki), Najemski, Moskwik (68 Polak), Kosior, Bednarczyk, Kusiński, Król, Rak, Firlej