Aktualności

Korzyści z zakupu karnetu

01/02/2022

Tagi

 • Karnety
 • Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy warto nabyć jeden z karnetów na nadchodzącą piłkarską wiosnę, to mamy nadzieję, że ten artykuł Cię przekona. Oto najważniejsze powody:

  OSZCZĘDNOŚĆ

  Posiadacze karnetów oszczędzają pieniądze i w ogólnym rozrachunku, zobaczą jeden mecz w nadchodzącej rundzie gratis!

  OMIJANIE KOLEJEK

  Oczekiwanie w kolejce po zakup biletów? Posiadaczy karnetów to nie dotyczy! Nabywając abonament, masz pewność, że wejdziesz na każdy mecz ligowy bez konieczności dodatkowych zakupów i tracenia czasu w kolejkach.

  SWOJE MIEJSCE NA STADIONIE

  Twój karnet gwarantuje Ci, że będziesz mógł oglądać wszystkie ligowe mecze swojego ukochanego klubu zawsze z tego samego miejsca na trybunach Areny Lublin. To właśnie na tym krzesełku przeżyjesz niesamowite emocje związane z występami żółto-biało-niebieskich w eWinner II lidze i będziesz mógł oklaskiwać bramki oraz najlepsze akcje, a także wspólnie z drużyną cieszyć się ze zwycięstw.

  GWARANCJA

  Karnet gwarantuje pierwszeństwo uczestnictwa w meczu, w przypadku obostrzeń związanych z maksymalnym wypełnieniem całkowitej pojemności stadionu.

  NAGRODA

  Wszyscy posiadacze karnetów, którzy zobaczą na żywo 7 meczów domowych Motoru Lublin w najbliższej rundzie, dostaną 15% zniżki na zakup kolejnego karnetu. Jeśli opuścisz jedno spotkanie z siedmiu – dostaniesz od nas 10% rabatu na kolejny abonament.

  BENEFITY

  Posiadacze karnetów na mecze Motoru mogą liczyć na promocje i zniżki u naszych Partnerów oraz Sponsorów. Więcej szczegółów wkrótce!

  ATMOSFERA

  Chyba nikt nie ma wątpliwości, że kibice Motoru tworzą podczas spotkań na Arenie Lublin niesamowitą atmosferę. Podczas każdego meczu poczujesz, czym jest żywiołowy, zorganizowany doping, przeżyjesz sportowe emocje i będziesz mieć poczucie uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu w Twoim mieście.

  BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ NASZEJ RODZINY

  Nabywając karnet, pokazujesz, że jesteś jednym z nas i należysz do wielkiej, kibicowskiej społeczności Motoru Lublin. Prawdziwi fani zawsze wspierają swój klub, a zakup karnetu to jeden z najwyższych wyrazów przywiązania do żółto-biało-niebieskich barw.

  HISTORIA PISZE SIĘ NA TWOICH OCZACH

  W nadchodzącej rundzie Motor będzie rywalizować o najwyższe cele, a Ty możesz być tego świadkiem! Kupując karnet, przekonasz się, jak smakuje walka o awans do I ligi.

  Czujesz się przekonany? To zapraszamy na zakupy na stronę internetową bilety.motorlublin.eu lub do Sklepu Kibica w Galerii Olimp oraz Lombardów Amsterdam. Do zobaczenia na Arenie Lublin na pierwszym domowym meczu nowej rundy w marcu!

  Tagi

 • Karnety
 • Wróć do aktualności

  Rozgrywki

  Sponsorzy

  Partnerzy strategiczni


  Sponsorzy główni


  Partnerzy główni


  Partnerzy techniczni


  Sponsorzy akademii