Aktualności

Wyjazdowe zwycięstwo rezerw nad Gromem Różaniec

23/05/2022

W niedzielnym spotkaniu Hummel IV Ligi lubelskiej GRUPY MISTRZOWSKIEJ nasza druga drużyna ograła na wyjeździe Grom Różaniec 5:1 i dopisała kolejne 3. punkty do ligowej tabeli. Po 29. spotkaniach nasze rezerwy zgromadziły 59. oczek i zajmują 4. miejsce.

Tak podsumował to zwycięstwo trener Wojciech Stefański:

Wygraliśmy 5:1 i bardzo się z tego cieszymy. W pierwszej połowie mieliśmy spore problemy z dochodzeniem do sytuacji bramkowych. Brakowało konkretów, a do tego bramkę straciliśmy po dużym błędzie. Graliśmy jednak dobrze i kontrolowaliśmy sytuacje na boisku. Druga połowa była już bezsprzecznie pod nasze dyktando. Stworzyliśmy dużo sytuacji i naprawiliśmy to, co nie funkcjonowało w pierwszych 45. Minutach. Oczywiście cieszymy się, ale jesteśmy już skupieni na następnym meczu ze Startem Krasnystaw (28 maja o godzinie 17:00 przy Alejach Zygmuntowskich).

Grom Różaniec- Motor II Lublin 1:5 (1:1)
Stefan (37)’- Michota (27’), Knap (55’), Polak (64’ 84’), Gierała (78’)

Motor II Lublin: Lach- Bednarczyk (75’ Nasalski) (K), Michota (45’ Wójcik), Kafel (60’Gierała), Polak, Kusiński, Dudziński, Frąckowiak, Knap (82’ Śledź), Pytka, Kosior (82’ Wojtowicz).