Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Stawiamy na rozwój, szkolenie i naukę! Otwieramy Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Motor Lublin.

Nasza placówka będzie mieścić się na ulicy Radości 13, w budynku Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie. Dołączyć mogą do nas chłopcy, którzy ukończyli osiem klas szkoły podstawowej. Oprócz programu nauczania właściwego dla liceum ogólnokształcącego, uczniowie będą mieć zapewnionych 13 dodatkowych godzin zajęć sportowych. W ramach tego przewidujemy basen, siłownie oraz treningi piłkarskie na Arenie Lublin. Wszystko całkowicie za darmo!

Poza bogatą ofertą sportową, w stopniu rozszerzonym zrealizujemy biologię i geografię oraz język angielski. Dodatkowymi językami będą hiszpański lub niemiecki. Kadrę dydaktyczną naszej szkoły będą stanowić nauczyciele XXX LO i SP nr 28.

Szkoła prowadzi zapisy wyłącznie w tradycyjnej formie „papierowej”. Dokumenty rekrutacyjne można składać od 23 maja do 24 czerwca w biurze klubu Motor Lublin, mieszczącym się na Arenie Lublin, przy ulicy Stadionowej 1. Biuro mieści się na pierwszym piętrze i jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00. Uczeń, który złożył już podanie o przyjęcie do innej szkoły w systemie elektronicznym, także może wziąć udział w naszej rekrutacji.

Od 1 czerwca będą prowadzone testy sprawnościowe. 22 lipca ogłosimy listę przyjętych osób do naszej szkoły.

Gorąco zachęcamy do dołączenia do żółto-biało-niebieskiej rodziny. Wybierzcie Motor!

Dokumenty do wglądu:

Regulamin i terminarz rekrutacji

Ramowy plan nauczania

Statut

Testy sprawnościowe

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszenia do SMS

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii