Przekonująca wygrana w zaległym meczu

01/06/2021

Juniorzy starsi wyraźnie wygrali z Orlętami Kielce w ramach zaległej 5. kolejki Ligi Makroregionalnej. Podopieczni Tomasza Jasika pokonali rywali 4:0.

Nasz zespół od samego początku tego meczu wyglądał lepiej na boisku. Żółto-biało-niebiescy wyszli na prowadzenie już w drugiej minucie spotkania. Spokojnie kontrolowali przebieg spotkania, a do końca pierwszej części gry trafili jeszcze raz. Po przerwie układ sił się nie zmienił. Kolejne dwie bramki dołożyli wprowadzeni w przerwie zmiennicy i nasz zespół spokojnie zapewnił sobie komplet punktów.

- Z naszej strony pokazaliśmy sporo jakości - mówi trener Tomasz Jasik. - Zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Wzmocniło nas kilku zawodników z rezerw i to bardzo nam pomogło. Aktualnie nie skupiamy się na celach sportowych. Chcemy przede wszystkim dać przestrzeń do rozwoju naszym piłkarzom i podnieść ich umiejętności na wyższy poziom - dodaje.

Nasz zespół do lat 17 kolejny mecz rozegra 3 czerwca na własnym boisku z Garbarnią Kraków.

Motor Lublin - Orlęta Kielce 4:0 (2:0)
Bramki: Kosior 2, Kukulski 36, Knap 47, Śledź 87

Motor: Chabrowski (80 Zan) - Nowakowicz (46 Futa), Skowronek, Ściegienny (46 Knap), Surowski, Drobik (70 Marzeda), Frąckowiak, Zając (46 Skotnicki), Kosior (46 Śledź), Węgrzyn, Kukulski