Aktualności

Podsumowanie sezonu U-11 grupa "biała"

25/06/2022

Podsumowanie sezonu U-11 grupa "biała"Czas na podsumowanie sezonu w wykonaniu naszej drużyny U-11 grupy "białej". Trener Grzegorz Jankowski, który prowadził zespół w minionych miesiącach, odpowiedział na kilka pytań związanych z zespołem:

Podsumowanie sezonu: Drużyna U-11 "biała" nie uczestniczyła w rozgrywkach ligowych. Młodzi "Motorowcy" rozgrywali co tydzień sparingi z drużynami ze swojej kategorii wiekowej.

Trener o zespole: Jestem bardzo zadowolony z pracowitości dzieciaków. Cieszę się, że zaczynają szukać coraz nowszych rozwiązań w rozgrywaniu piłki w sparingach oraz małych grach. W tym wieku musimy pracować nad każdym aspektem gry i ciągle doskonalić nasze umiejętności.

Najlepsze momenty sezonu według trenera: Kiedy obejmowałem zespół, zagraliśmy kilka sparingów, m.in. z dziewczęca drużyną Unii Lublin oraz GKS-em Niemce. Unia dała nam wtedy solidną lekcję futbolu, a z GKS-em zagraliśmy jak równi z równym. Po czterech miesiącach treningów sytuacja uległa zmianie i w meczach rewanżowych wyglądaliśmy zdecydowanie lepiej. Z Unią przegraliśmy, ale przez większość czasu mecz był wyrównany. Natomiast w rewanżu z GKS-em to bramkarz rywali wyjmował piłkę z siatki częściej.

 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii